Cartier Santos Ronde armbandsur

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARTIER, Santos Ronde, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, krona med safir, integrerad originallänk med viklås, serie nr. 090616876/G, ref nr. D0433499 (armband), diam ca 25 mm, box med inredning samt ficka med manual medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

713364

2019-12-29