Cartier Santos Ronde armbandsur
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CARTIER, Santos Ronde, armbandsur, 1980-tal, automatiskt urverk, stål, safirglas, krona med safir, integrerad originallänk med viklås, serie nr. 090616876/G, ref nr. D0433499 (armband), diam ca 25 mm, box med inredning samt ficka med manual medföljer
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
713364
2019-12-29