Rolf Mellström

Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Skördelandskap med fåglar, signerad och daterad Rolf Mellström 1946, olja på pannå, ca 50x72 cm

713366

2019-12-11