Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
ROLF MELLSTRÖM (1896-1953): Skördelandskap med fåglar, signerad och daterad Rolf Mellström 1946, olja på pannå, ca 50x72 cm
713366
2019-12-11