Coasters pläter England

Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England
Coasters pläter England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

COASTERS, 2 st., pläter, England, 1900-talets början, för tre flaskor, längd ca 32 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Slitage, smärre stötskador

713381

2019-12-13