Lars Jönsson olja på duk

Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk

Klubbat för:

5 200 SEK

2 000 SEK

LARS JÖNSSON (1947-2012): hall och trappa, signerad Jönsson, olja på duk, ca 62x52 cm

713387

2019-12-13