Bordslampa tidigt 1900-tal

Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal
Bordslampa tidigt 1900-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Swedish Grace, 1920/30-tal, tenn, vrede och sockel i porslin, höjd ca 34 cm

Bruksslitage, repor

713389

2019-12-13