Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, Swedish Grace, 1920/30-tal, tenn, vrede och sockel i porslin, höjd ca 34 cm
Bruksslitage, repor
713389
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här