Lars Jönsson olja på duk

Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk
Lars Jönsson olja på duk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JÖNSSON (1947-2012): port, signerad Jönsson, olja på duk, ca 56x47 cm

713390

2019-12-13