Lars Jönsson oljemålning

Lars Jönsson oljemålning
Lars Jönsson oljemålning
Lars Jönsson oljemålning
Lars Jönsson oljemålning
Lars Jönsson oljemålning
Lars Jönsson oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS JÖNSSON (1947-2012): blå port, signerad Jönsson, olja på duk, ca 63x52 cm

713392

2019-12-13