Kannor samt pokaler med lock

Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock
Kannor samt pokaler med lock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, POKALER MED LOCK, 2+2 st., pläter, England, 1800-talets slut, höjd ca 18-23 cm

Slitage, bleeding

713393

2019-12-13