Skål med lock nysilver
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL MED LOCK, nysilver, troligen England, 1900-talets början, oval form, med hänklar i form av lejonmaskaroner, på kulfötter, höjd ca 25 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Slitage
713402
2019-12-13