Joanne Hoffsten

Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten
Joanne Hoffsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JOANNE POSLUSZNY HOFFSTEN, komposition, olja/blandteknik på duk, signerad samt daterad J Posluszny Hoffsten, mått ca 50x58 cm

Zustandsbeschreibung

713404

2019-12-13