Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOANNE POSLUSZNY HOFFSTEN, komposition, olja/blandteknik på duk, signerad samt daterad J Posluszny Hoffsten, mått ca 50x58 cm
Zustandsbeschreibung
713404
2019-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner