Angelica Wiik olja på duk

Angelica Wiik olja på duk
Angelica Wiik olja på duk
Angelica Wiik olja på duk
Angelica Wiik olja på duk
Angelica Wiik olja på duk
Angelica Wiik olja på duk

Klubbat för:

6 200 SEK

8 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): figurkomposition, signerad samt daterad Angelica Wiik -1993, olja på duk, ca 105x73 cm

713406

2019-12-13