Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 7 st och STEKFAT, porslin, Kina, 1800-tal, celadon, varierande dekor av blommor, fåglar och fjärilar, tallrikarna diam 18-23 cm, stekfaten längd 29 cm
Smärre slitage
713427
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här