Kopia efter Pieter Brueghel den äldre

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Kopia efter Pieter Brueghel den äldres "Den blinde leder de blinda", signerad och daterad E Bergsten 1912, olja på duk, ca 115x165 cm

713451

2019-12-14