IKEA sideboard

IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard
IKEA sideboard

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKEA, "Korsör", sideboard, 1960-tal, fanérat i teak, 4 lådor samt 2 skjutdörrar, höjd ca 77, 183x42 cm

Smärre slitage

713464

2019-12-12