Plafond art deco

Plafond art deco
Plafond art deco
Plafond art deco
Plafond art deco
Plafond art deco
Plafond art deco

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

PLAFOND, 1930-tal, art deco, frostat glas, med fåglar höjd ca 88, diameter ca 49 cm

Mindre nagg

713465

2019-12-13