Albert Contreras

Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras
Albert Contreras

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT CONTRERAS (född 1933): No 105, signerad och daterad Contreras 1966, olja på duk, ca 40x40 cm,

Inköpt direkt av konstnären
Symboliserar enligt konstnären själv "det fulländade"

Ytmärken

713470

2019-12-12