Albert Contreras
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALBERT CONTRERAS (född 1933): No 105, signerad och daterad Contreras 1966, olja på duk, ca 40x40 cm,
Inköpt direkt av konstnären
Symboliserar enligt konstnären själv "det fulländade"
Ytmärken
713470
2019-12-12