Aydlett, Bruce Delmar Parron

Aydlett, Bruce Delmar Parron
Aydlett, Bruce Delmar Parron
Aydlett, Bruce Delmar Parron
Aydlett, Bruce Delmar Parron
Aydlett, Bruce Delmar Parron
Aydlett, Bruce Delmar Parron

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUCE DELMAR "AYDLETT" PARRON (USA, 1937-2017): Scifi-woman, signerad och daterad -73, olja på duk, ca 60x73 cm

Aydlett var hans hemort i USA

Ytmärken

713471

2019-12-12