Tomas Gomez

Tomas Gomez
Tomas Gomez
Tomas Gomez
Tomas Gomez

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TOMÁS GÓMEZ GASCÓN (Spanien, Barcelona, född 1960), "Sin Titulo", signerad på baksidan, mixed media, ca 210x100 cm

PROVENIENS:
Inköpt: Gert Johansson, Konstmässan 1991, Sollentuna

713472

2019-12-12