Gueorgui Koventchouk

Gueorgui Koventchouk
Gueorgui Koventchouk
Gueorgui Koventchouk
Gueorgui Koventchouk
Gueorgui Koventchouk
Gueorgui Koventchouk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUEORGUI KOVENTCHOUK (1933-2015): Kortspel, monogramsignerad, olja på duk, ca 66x91 cm

713478

2019-12-14