Oljemålning
Vollendet
2019-12-14
713483
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
ROLF PESCHINOFF (1949): Fiskar, signerad á tergo, olja på duk, ca 94x108 cm