Ragusked silver

Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver
Ragusked silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RAGUSKED, silver, 1800-talets början, förgylld kupa, stämplad BROMM, Danzig, längd 28 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

713485

2019-12-13