Oidentifierad konstnär takåsar Gamla Klara
Closed
2019-12-13
713491
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Gamla Klara", vy över takåsar, signerad Sven, färglitografi, numrerad 111/300, bildmått ca 42x31 cm
Ej examinerad ur ram