Oidentifierad konstnär takåsar Gamla Klara

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, "Gamla Klara", vy över takåsar, signerad Sven, färglitografi, numrerad 111/300, bildmått ca 42x31 cm

Ej examinerad ur ram

713491

2019-12-13