Bing & Gröndahl 4 st figuriner
Vollendet
2019-12-13
713494
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
BING & GRÖNDAHL, 4 st, figuriner, i form av fåglar, porslin, märkta, nr 8524, 1776 LK, 1887 SV,1717, höjd ca 7-12 cm
Slitage, 1 fågel med 2 nagg