Bing & Gröndahl 4 st figuriner

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BING & GRÖNDAHL, 4 st, figuriner, i form av fåglar, porslin, märkta, nr 8524, 1776 LK, 1887 SV,1717, höjd ca 7-12 cm

Slitage, 1 fågel med 2 nagg

713494

2019-12-13