Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
GRÄDDKANNA, silver, 1800-talets första hälft, empire, godronerat liv, invändigt förgylld, stämplad S:t. Petersburg, höjd 13 cm, vikt 194 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
713501
2019-12-13