Ivan Arosenius

Ivan Arosenius
Ivan Arosenius
Ivan Arosenius
Ivan Arosenius

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): "Kålmårdstämning", monogramsignerad och daterad IA -06, blandteknik, ca 15x13cm

713510

2019-12-18