Karmstolar barockstil

Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil
Karmstolar barockstil

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, barockstil, betsad björk, träskuren dekor, lös sittplymå, sitthöjd ca 46 cm

Slitage

713526

2019-12-13