Bägare silver

Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver
Bägare silver

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BÄGARE, 6 st, silver, bla Kiev, Polen och Ryssland, graverad dekor, 1800 och 1900-tal, höjd ca 6-7 cm, vikt ca 300 g

Smärre slitage

713534

2019-12-18