Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), (3)"Den sista människan" samt ytterligare 2 kompositioner, signerade samt 2 daterade 1959 och 60, olja på pannå, ca 20x29 cm
713538
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här