Hans valter Sundberg oljemålningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), (3)"Den sista människan" samt ytterligare 2 kompositioner, signerade samt 2 daterade 1959 och 60, olja på pannå, ca 20x29 cm

713538

2019-12-13