Teskedar silver
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TESKEDAR, 12 st snarlika, silver, Ryssland, Moskva 1908-1926, längd ca 14 cm, vikt ca 316 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Med gravyr, delvis slitage, ett blad med bucklor
713540
2019-12-13