Skål Edvard Hald Åskväder

Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder
Skål Edvard Hald Åskväder

Klubbat för:

4 800 SEK

1 500 SEK

EDWARD HALD, "Åskväder", skål, Orrefors, 1900-talets mitt, blåfärgad, signerad i botten, höjd ca 11, diameter 14,5 cm

713549

2020-01-05