Röllakanmatta Karin Jönsson

Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson
Röllakanmatta Karin Jönsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN JÖNSSON, matta, röllakan, signerad JK, ca 240x172 cm

Slitage, fläckar, lite ojämnt blekt.

713557

2019-12-12