Ljuskrona Swedish Grace
Valmis
2019-12-12
713558
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
LJUSKRONA, Swedish Grace, 1930/40-tal, patinerad mässing, ljuspunkter för el, höjd 74 cm, diam 65 cm
Smärre slitage