Piedestal 1800-tal
Valmis
2019-12-12
713563
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
RÖRSTRAND, piedestal samt ytterfoder, sent 1800-tal, majolika, höjd piedestal ca 85, höjd ytterfoder 30 cm, tot höjd 115 cm
Ytterfoder med lagningar, smärre nagg.