Piedestal 1800-tal

Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal
Piedestal 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RÖRSTRAND, piedestal samt ytterfoder, sent 1800-tal, majolika, höjd piedestal ca 85, höjd ytterfoder 30 cm, tot höjd 115 cm

Ytterfoder med lagningar, smärre nagg.

713563

2019-12-12