Roland Svensson Våris Gillöga

Roland Svensson Våris Gillöga
Roland Svensson Våris Gillöga
Roland Svensson Våris Gillöga
Roland Svensson Våris Gillöga
Roland Svensson Våris Gillöga
Roland Svensson Våris Gillöga

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Våris, Gillöga" (Västerskärshamna), signerad roland S, 310/360, färglitografi, bildmått ca 23x47,5 cm

713564

2019-12-12