Bordslampa Bergbom

Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom
Bordslampa Bergbom

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERGBOM, bordslampa, 1900-talets mitt, fot i vitlackerad metall, undertill märkt Bergbom B-024, höjd inkl skärm ca 66 cm

Smärre ytskador, skärm med fläckar

713571

2019-12-12