Brita Nordencreutz oljemålning
Vollendet
2019-12-12
713572
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Landskap med stig, olja på duk, signerad, ca 61x50 cm,