Salonsgbord

Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord
Salonsgbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSBORD, 1920-tal, underrede fanérad i betsad björk, höjd ca 73, diameter 90 cm

Renoverat, skiva med lagning och brännmärken

713578

2019-12-12