Såsslevar

Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar
Såsslevar

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

SÅSSLEVAR, 4 st, silver, 1800-tal, med svärtade träskaft, längd ca 18-26 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Skaften med brukslitage

713599

2019-12-13