Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
SÅSSLEVAR, 4 st, silver, 1800-tal, med svärtade träskaft, längd ca 18-26 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Skaften med brukslitage
713599
2019-12-13