Smörsnipa sterlingsilver

Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver
Smörsnipa sterlingsilver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SMÖRSNIPA på fat, sterlingsilver, rokokostil, invändigt förgylld, stämplad L Tarosinski & J Vaugoin Wien, höjd 10 cm, vikt 345 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

713604

2019-12-13