Oidentifierad konstnär olja daterad 1910

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamn i månljus, otydligt signerad R Kunze*** och daterad 1910, olja på duk, 62x88 cm

713608

2019-12-15