Ytterfoder / Jardiniere 1-par
Valmis
2019-12-14
713676
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
YTTERFODER/JARDINIERE, 1-par, 1900-tal, rokokostil, gjutjärn, reliefdekor, längd 60 cm
Smärre slitage, rostpatina