Ytterfoder / Jardiniere 1-par

Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par
Ytterfoder / Jardiniere  1-par

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER/JARDINIERE, 1-par, 1900-tal, rokokostil, gjutjärn, reliefdekor, längd 60 cm

Smärre slitage, rostpatina

713676

2019-12-14