Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Kina, marmor, spår av bemålning, höjd ca 42,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

Antikpatinerad

713681

2019-12-14