Skulptur
Closed
2019-12-14
713681
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKULPTUR, 1900-tal, Kina, marmor, spår av bemålning, höjd ca 42,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Antikpatinerad