Dockhus med inredning

Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning
Dockhus med inredning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DOCKHUS med inredning, 1800-talets slut och fråmåt, 3 våningar med 9 rum och samt 2 hallar, öppningsbar vind, bl.a 2 sovrum, matsal, kök, badrum, mm, inredingen och tillbehören i varierande material, huset srår på en hjulförsedd metallstållning, husets höjd exl. ställning ca 168, 150x56 cm
PROVENIENS: Stopalo

Diverse skador, olika skalor

713697

2019-12-14