Skiva porfyr

Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr
Skiva porfyr

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORDSSKIVA, 18/1900-tal, porfyr, ca 87x42 cm
PROVENIENS: Stopalo

Nagg

713698

2019-12-14