Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNE NILSSON, glas, "Polka", Orrefors, sent 1900-tal, 5 champagneglas höjd 20 cm, 5 vinglas höjd 19,5 cm, 3 cocktailglas höjd 12,5 cm
Smärre bruksslitage
713704
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här