Per Jobs träskulptur

Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur
Per Jobs träskulptur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER JOBS, Sittande par, träskuren figurin, delvis bemålad, signerad och daterad Per Jobs Leksand 1941, höjd ca 17 cm

713708

2019-12-13