Klubbat för:
5 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JOAKIM OJANEN (född 1985): "Pimple Boy", signerad och daterad Joakim Ojanen 2012, numrerad 1/5, färglitografi, 88,5x64 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre veck
713739
2019-12-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner