Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: ´´ Valse´´, signerad i plåten, litografi, 1960, ur DLM nr 121-122 bildmått 26x26 cm
LITTERATUR: Maeght No 1042
713751
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här